FotorCreated

 

Часто ми буваємо свідками дитячого непослуху в магазині. Діти бігають, шумлять, а особливо кричать і вередують. Навіть якщо ви йдете зі знайомими, чию дитину Ви добре знаєте, то в магазині здається, що її підмінили.

Це так, адже для багатьох батьків похід із дитиною в крамницю, а особливо супермаркет, перетворюється на справжнє випробовування.

Діти заважають обирати товар, самі беруть з полиць те, до чого можуть дотягнутись, бігають, шумлять і т.п.

Якщо і Ви стикаєтесь з такими проблемами, то спробуйте скористатись наступним методом і перетворити похід у крамницю на гру.

Як саме, спитаєте Ви?

Скажу чесно — це не буде легко і, мабуть, з першого разу у Вас нічого не вийде. Але якщо Ви не маєте можливості або бажання десь залишити дитину на час Ваших покупок, то Вам цей спосіб точно стане у нагоді.

Отже, мені подобається метод, для застосування якого необхідно лише підготувати картинки або фото товарів, які Ви маєте намір придбати. Перед виходом в крамницю потрібно приділити трохи часу дитині і разом з нею скласти список покупок. Тепер дайте дитині відповідні малюнки. Призначте дитину відповідальною за те, щоб усе зі списку було придбано. Так у дитини будуть зайняті і голова і руки.

І не забувайте слідкувати за своїми діями і самі купувати тільки те, що є у списку. Цим Ви навчите дитину дотримуватись запланованого, і покажете хороший приклад. Окрім цього дитині обов’язково сподобається бути залученою у процес покупок і відчуття власної важливості.