fin_nez

Якщо Ви прагнете досягнути фінансової незалежності, то спочатку давайте розберемось, а що саме мають на увазі під цим терміном. Адже хтось може випадково сплутати це з матеріальним достатком чи високою зарплатою.

Сама по собі висока зарплатня приносить лише відчуття БЕЗПЕКИ РОБОТИ, і, одночасно, несе в собі фінансову небезпеку. Але більшість людей цього або не розуміють, або не приділяють цьому увагу доки не втратять свою роботу.

Людині, яка працює за зарплату, потрібно окрім професійного росту також здобувати освіту у сфері бізнесу та інвестицій. Сьогодні це можна робити не залишаючи свою роботу. А наявність додаткових знань в даному випадку збільшує шанси досягнути ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ.

Подібною є ситуація і у людей, які мають власну справу і приділяють їй увесь свій час. Якщо Ваша справа не може існувати без Вас, то теж потрібно здобувати нові знання.

Використовуючи свої знання і вміння для досягнення фінансової безпеки Ви виходите на дорогу ФІНАНСОВОЇ СВОБОДИ, яку можна досягнути в наступних випадках:

  • Інші люди працюють на Вас;
  • Ваші гроші працюють на Вас;

а Ви самі в цей час можете працювати або ні. Ваші знання в цих секторах приносять повну фізичну свободу від роботи.

Підсумовуючи, можна сказати, що ФІНАНСОВА СВОБОДА (або ФІНАНСОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ) – це такий рівень доходів, коли Вам більше не потрібно працювати за гроші, а Ваші гроші самі працюють на Вас і цієї суми вистачає на задоволення всіх Ваших потреб.

Є такий простий спосіб розрахувати свою фінансову незалежність. Розділіть все наявні на сьогоднішній день у Вас грошові кошти на суму щомісячних витрат. Ви отримаєте свій термін фінансової незалежності в місцях.

Приклад: маємо суму грошових коштів рівну 20 тис. грн. Щомісячні витрати (продукти, проживання…) рівні 5 тис. грн. Ділимо 20 на 5 отримуємо 4. Таким чином Ваша фінансова незалежність становить 4 місяці.

А тепер детальніше про один з можливих варіантів досягнення фінансової незалежності, а саме про створення власного бізнесу або перехід в сектор «B» квадранту грошового потоку, як його називає Роберт Кійосакі. (детальніше про квадрант ТУТ).

На цьому шляху головне пам’ятати про мету – стати власником системи і зрозуміти людей, які змусять цю систему працювати для Вас. Можна самому розвивати систему бізнесу, або пошукати і придбати готову. Ця система – це міст, який дозволить безпечно перейти з лівої на праву сторону квадранту, міст до фінансової свободи.

Сьогодні поширені 3 основні системи ведення бізнесу:

  1. Власний бізнес – створюєте і розвиваєте власну систему.
  2. Франчайзингові компанії – купуєте готову систему
  3. Мережевий маркетинг – купуєте і стаєте частиною існуючої системи.

Кожен з цих типів систем має свої переваги і недоліки. Є така статистика нових компаній: 80% закривається в перший рік роботи, і 80% від решти компаній закривається в наступні чотири роки.

Якщо Ви тільки хочете зробити свої перші кроки в бізнес, то Вам стане в нагоді порада І.Пінтосевича, відомого тренера успіху, яку він дає у одній зі своїх книг:

Вже багато років на своїх тренінгах і в книгах я раджу людям… записуватись в компанії МЛМ – компанії багаторівневого маркетингу.

МЛМ – не лише чудовий спосіб заробляти гроші. Це спосіб навчитись заробляти. А пізніше, отримавши навики бізнесу, використовувати їх у справі свого життя. Не для кожного МЛМ – справа життя; є люди, яким цей бізнес не підходить. Але кращого місця для практичного навчання основам бізнесу я не знаю.

Якщо Ви вирішите скористатись цією порадою, то можете самі знайти компанію МЛМ або приєднатись до моєї команди (деталі ТУТ)