9

У передноворічний період у всіх святковий настрій і ми готові поділитись ним із усіма, в першу чергу рідними та друзями.

Все частіше для привітань використовують телефон і соцмережі.

Але листівки залишаються популярним способом привітання.

Особливою популярністю користуються листівки ручної роботи, які несуть у собі якесь особливе тепло.

Якщо у вас є діти, то уявіть як буде приємно бабусі, дідусю, чи тітці отримати від вас привітання зроблене руками вашої дитини.

А зробивши такі листівки для рідних, можливо ваша дитина захоче отримати додаткові гроші та зробити їх для продажу, чим не ідея для бізнесу.

Хочу познайомити Вас з Мирославою Целюх, яка займається виготовленням листівок та поділиться з Вами та Вашими дітьми ідеєю і процесом виготовлення ароматної різдвяної листівки з сушеним апельсином, корицею, бадьяном та зернами кави.

Для виготовлення листівки необхідно: цупкий папір шоколадного (розміром 22х21см) та пастельного (19х10см) кольорів, мереживну паперову серветку, двосторонній скотч, самоклеючі квадратики, фігурний дирокол, канцелярський ніж, штамп акриловий, фарбу, клей та матеріали для прикраси (стрічка з органзи, шматок сушеного апельсину, паличка кориці, бадьян та зерна кави).

Вартість матеріалів, затрачених на виготовлення листівки орієнтовно становить 15-17 грн.

А тепер найцікавіше  – процес створення листівки.

Спочатку папір-основу згинаємо вдвоє, на папір пастельного кольору за допомогою двостороннього скотчу приклеюємо серветку. Краї паперу обробляємо кутовим дироколом.

1

На серветці робимо два надрізи для стрічки, на яку поміщаємо шматок апельсину.

2

По центру апельсину кладемо паличку кориці і зав’язуємо стрічку на бантик.

3

За допомогою клею оформляємо листівку зірочками бадьяну та зернами кави.

4 5

На завершення виштамповуємо на папері напис та прикріпляємо за допомогою квадратиків до основи.

6 7 8

Ароматна різдвяна листівка готова!

9

Таку оригінальну листівку можна продавати через інтернет в соцмережах, на новорічних ярмарках та сувенірних магазинах. І припаде вона до смаку як дитині, так і дорослому, а особливо поціновувачам кави та прянощів!

Виготовлення таких листівок може стати справжньою сімейною традицією не лише напередодні новорічних свят. Адже листівку ручної роботи можна виготовити на день народження чи іменини і не лише.

Більше ідей для натхнення у оформленні листівок знайдете тут:

ВКонтакті: https://vk.com/club62092426

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/266806993466532/