Почалось все дуже просто.
Моя дружина зараз перебуває у декретній відпустці і займається вихованням двох наших синочків та перебуває в пошуку нового натхнення в своїй творчості. Головне її хобі на сьогоднішній день, на яке іноді вдається виділити небагацько часу — це вишивка. Але головна проблема цього процесу, це те, що потрібно весь час згорбившись сидіти і вдивлятись то у схему то у панаму.

І от постало питання, як займаючись улюбленим хобі перевести його з категорії важкої і кропіткої праці у цікавий процес. І головне, як на цьому заробити?
Що ж, є завдання – потрібен результат.

Починаємо з підбору слів по даній тематиці. Є різні сервіси для перевірки, що шукають в Інтернеті користувачі, мені подобається працювати з wordstat.yandex.ua .
Заходимо і починаємо підбирати пошукові запити.
Screenshot1

Дивимось результати і відзначаємо ті в яких щось тямимо і ті, які є популярними
Screenshot2

І далі перебираємо слова і фрази, доки не отримаємо якоїсь чіткої картини ситуації на даному ринку
Screenshot3
Screenshot4

Набравши достатньо популярних запитів, вбиваємо їх у пошуковику і дивимось результати.

Провівши кілька годин за цим процесом, можемо підсумувати наступне:

– найбільше шукають схеми вишивок хрестиком і бісером
– є дуже багато безкоштовних уроків по вишиванню
– продають в основному набори для вишивання і готові роботи
– практично немає інформації про платні курси чи майстер класи по вишивці

Варіант старту, який відразу спадає на думку, це робити відео уроки по вишиванню, працюючи з конкретним набором для вишивання. І можна на цій же сторінці продавати як набір так і вже готовий виріб. Можна показати себе як людину, яка покаже і навчить певним хитрощам і секретам майстерності. Можна навчати через інтернет і особисто. Якось так.
Чи можна на цьому заробити, так зразу і не скажеш, адже це тільки перший крок. Але навіть такий поверхневий аналіз показує що у людей є проблема – не всі хто хоче вишивати, вміють це робити. І якщо ці уроки будуть вирішувати цю проблему, то мав би бути і заробіток.

Після цього, я аналогічним чином перевірив зацікавленість людей до інших хобі і можу сказати наступне. Якщо ваше хобі і ваші знання у цьому питанні здатні вирішити чиюсь конкретну проблему, то є всі шанси перетворити його у прибутковий бізнес.

Для початку подумайте над тим що вас цікавить і що ви вмієте робити, чим ви можете бути корисні іншим людям. А тепер запишіть це все. Оберіть кілька пунктів, які цікавлять вас найбільше. А тепер ласкаво прошу в інтернет для визначення що з цього потрібне людям і чи готові вони платити за це гроші.
Якщо вам пощастило і ваші навички затребувані і добре оплачувані, сміло беріться за власну справу. Якщо ні, що ж копніть глибше, подумайте і згадайте, як ви вже вирішили якусь свою проблему, або можливо допомогли комусь вирішити їхні проблеми. Якщо це допомогло вам чи комусь з ваших знайомих, то можливо і іншим буде корисною ця інформація. Тут мені в голову приходять такі варіанти, як дієта для схуднення, вправи в спортзалі для росту м’язів, отримання якихось дозволів, оформлення документів, купівля товарів за кордоном, позбутися шкідливих звичок і т.п.

Якщо ж у вас наразі немає ні хобі, ні навичок, які можна було б монетизувати, але є бажання, то можливо вам варто подумати про те, де їх узяти. Один з можливих варіантів ТУТ.