кеш1

Гра Cashflow 101, 202
Творцем гри Cashflow є американський мільйонер, тренер успіху, автор знаменитих книг “Багатий Тато, Бідний Тато”, “Квадрант грошового потоку”, “Керівництво Багатого Папи по інвестуванню” – Роберт Кіосакі.

кеш2

Гра була розроблена ним для того, щоб люди різного віку і професій, погравши в гру, в безпечному середовищі могли оцінити стратегії свого мислення, навчитися новим методам і тактикам створення пасивного доходу для виходу з “щурячих перегонів” в реальному житті. В основу цієї гри закладені знання найбагатших людей світу про стратегії та способи створення багатства, досягнення фінансової незалежності.

кеш4

Унікальність Cashflow полягає в тому, що гра учасників на ігровому полі є ніщо інше, як відображення їхніх життєвих стратегій. Всі, хто вже зіграли в гру, констатують факт відповідності подій в житті за ігровим столом, і реакцій на них.
Cashflow – проста і наочна настільна гра. Вона не вимагає від учасників спеціальних економічних і фінансових знань. Гравці можуть ефективно відстежити свої життєві стратегії по відношенню до створення і використання грошей, часу, прийняття фінансових та управлінських рішень. Також в ході гри можна проаналізувати, відстежити, відчути внутрішні стратегії по відношенню до людей, які нас оточують. Все це допоможе учасникамuhb відстежити і зрозуміти свої сильні та слабкі сторони свого мислення, зрозуміти, як їх можна поліпшити і розвинути їх до потрібного рівня.

кеш5

Окрім цього можна пограти і в електронну версію гри на комп’ютері, планшеті чи навіть телефоні.

Для пристроїв, які працюють на ОС Android ця гра доступна в Google Play під назвою CASHFLOW – The Investing Game.